Wesprzyj Julkę!By
Paulina Dudek
17 Styczeń 19
0
comment

Wesprzyj Julkę!

Wiemy, że Julka na coś choruje, tak bardzo chcemy jej pomóc, ale nie możemy… Lekarze rozkładają ręce, bo odpowiedzi na pytanie “co jest Julce?” nadal nie ma. Mimo że ma zdiagnozowane wiele stanów chorobowych, to nikt nie potrafi jej pomóc. Organizm naszej małej córeczki nie potrafi zwalczać żadnej kolejnej nowej bakterii, a temperatura ciała w granicach 42 stopni występuje bardzo często. Widzimy, jak z każdym dniem słabnie, tak bardzo boimy się o jej przyszłość. Póki nie poznamy odpowiedzi, co dżemie w jej ciele, nie damy rady jej leczyć. Prosimy, pomóż Fundacji Się Pomaga zebrać pieniądze na badania genetyczne, które nie tylko dadzą odpowiedź, co jest Julce, ale pozwolą dobrać lekarzom odpowiednią metodę walki z chorobą.

 

Fundacja Się Pomaga organizuje zbiórkę na specjalistyczne badania genetyczne.

Kupując szal rebozo w naszym sklepie Mamatuli do końca lutego 2019 roku – 10% wartości zamówienia przekażemy na zbiórkę dla małej Julki! Chcemy pomóc!

p.s. możesz także przekazać 1% swojego podatku, aby wesprzeć jej powrót do zdrowia. Jeśli chcesz to zrobić – napisz do nas wiadomość prywatną. Prześlemy potrzebne dane!

Dostępne rebozo zobaczysz tutaj:
http://mamatuli.pl/kategoria-produktu/dla-ciala/rebozo/

Link do zbiórki dla Julki. Zachęcamy do wpłat bezpośrednich:
https://www.siepomaga.pl/julia-kloge…

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>