Naturalna Apteczka w Krośnie

By Paulina Dudek , 30 Sierpień 18, 0 comment

Naturalna Apteczka w Krośnie

Chcesz zadbać o zdrowie swoje i najbliższych w naturalny sposób?
Masz już dość stosowania chemicznych leków, które tylko imitują działanie naturalnych substancji leczniczych?
Chcesz mieć pod ręką tanie, zdrowe i naturalne lecznicze substancje stosowane w leczeniu od tysięcy lat i nie powodujące skutków ubocznych?

Znajdziesz to wszystko w olejkach:-)
Zapraszam na spotkanie z olejkami eterycznymi (essential oils) Opowiem o rozwiązaniu, którego prostota i skuteczność Cię zaskoczą.

Olejki to najbardziej skoncentrowane naturalne substancje lecznicze. Są używane w medycynie od tysiącleci, niestety wyparte przez współczesną farmację – przyczyny są wszystkim znane. Niektóre olejki sa wielokrotnie skuteczniejsze od antybiotyków (np. oregano) a używanie ich nie niesie ryzyka utraty zdrowia – a tak jest w przypadku leków,.

Na spotkaniu dowiesz się:
– jak wybierać czyste i dobre jakościowo olejki eteryczne
– ja bezpiecznie ich używać
– do czego możesz zatosować w domowej apteczce, sprzątaniu, kosmetykach
– gdzie jeszcze znajdziesz olejki eteryczne: środki czystości, kosmetyki, suplementy, żywność

Tysiące osób na świecie, stosuje te proste, naturalne środki dla zdrowia i wzmocnienia siebie i rodziny. Nie ma obecnie na świecie skuteczniejszych, bezpieczniejszych i bardziej uniwersalnych środków leczniczych od olejków eterycznych.

Prowadząca: Paulina Dudek, twórczyni Mamatuli.pl, naturoterapeutka, doula, pasjonatka naturalnych rozwiązań dla zdrowia. Więcej przeczytasz o niej na www.mamatuli.pl

Wstęp płatny 25 zł w cenie minibuteleczka z olejkiem do wypróbowania w domu, materiały o olejkach, a takze kawa i ciacho.

Miejsce:
Kawiarnia DeSer
ul. Czajowskiego 19 Krosno

Rejestracja na spotkanie:
https://naturalnaapteczka.evenea.pl/

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>