Mój sposób na dobre rozpoczęcie dnia

By Paulina Dudek , 26 Marzec 18, 0 comment

Mój sposób na dobre rozpoczęcie dnia

Wiosenne przesilenie naprawdę dało mi popalić..Osłabienie, duża gorączka, prawie tydzień w łóżku. Nie zdarzyło mi się to już od kilku dobrych lat.  Dziś był pierwszy dzień, kiedy poczułam, że chcę nadrobić zaległości w tworzeniu swej pracy i przestrzeni online. Postanowiłam wyjść z domu, chociaż nie czułam się w pełni dobrze. Poranna toaleta miała być zatem mocno energetyzująca. By zadbać o siebie nie tylko pielęgnacyjnie, ale także od strony emocji i ducha.

Oto co zastosowałam:

  • w miseczce przygotowałam peeling do twarzy i ciała: oliwa z oliwek, brązowy cukier, 5 kropli olejku lemon (energetyzuje, oczyszcza, działa wybielająco)
  • do porcji szamponu dodałam 3 krople olejku z lawendy (oczyszcza, dba o skórę głowy i włosy, działa odprężająco)
  • do oliwy z oliwek do ciała po kąpieli dodałam 5 kropli mieszanki Elevation (pobudza, motywuje do działania, dodaje świeżości)
  • przed wyjściem z domu naniosłam w okolicę serca i kark kilka kropli mieszanki Citrus Bliss – cytrusy i wanilia (dodają łagodnej świeżości)

Poczułam rano, że nie wyobrażam sobie już życia bez olejków i nie wiem, jak dawniej mogło one wyglądać. Na każdym kroku znajduję dla nich zastosowanie, a co najważniejsze – potwierdzenie ich działania wspierającego dobry nastrój,  wspierające zdrowie organizmu i jego harmonię na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Cudowne jest to, że coraz więcej osób, które na początku wątpiły w działanie olejków pisze do mnie, dzieląc się wrażeniami. Dzisiaj na przykład napisała Ola, która używa olejków dla swojej rodziny od niedawna i zaskoczyło ją to, że po użyciu dla dzieci mieszanki na odporność On Guard i mieszanki oddechowej Breathe jej córka uporała się z katarem w ciągu trzech dni, co jak zaznaczyła Ola zdarzyło się pierwszy raz tak szybko 🙂

Olejki eteryczne, to substancje naturalne, pochodzenia roślinnego. Stosowane właściwie nie pozostawiają żadnych skutków ubocznych, są całkowicie metabolizowane w organizmie.  Mądrość natury jest nieprzenikniona 🙂

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak kupować czyste olejki klasy terapeutycznej – napisz do nas: paulina.mamatuli@gmail.com

Więcej inspiracji olejkowych w kolejnych wpisach.

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów informacyjnych i edukacyjnych. Stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.

 

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>